Jestem Wodzirejem

Przepis na sukces!

Prowadzenie wesel

Prowadzę bale, prymicje, wesela (to moja specjalność), bale sylwestrowe, bankiety dla firm, festyny i każdą imprezę taneczną i nie tylko.

Cel, który stawiam sobie jako Mistrz Ceremonii na imprezie to udana zabawa, która pozostawia po sobie dobre wspomnienie nie przynosząc przy tym wstydu i obciachu bawiącym się. Nie robimy zabaw sprośnych, z podtekstami erotycznymi, całowaniem i tym podobne.......

Bogaty scenariusz imprezy uwzględnia zabawę, taniec, dobrą muzykę, czas na konsumpcję, zabawy dla dzieci, śpiewy biesiadne przy akompaniamencie gitary czy akordeonu oraz przepiękny świetlisty walc tuż po północy pozostawiający niezapomniane marzenia, a zarazem nadający dostojny i uroczysty charakter każdej imprezie.

Każdą imprezę rozpoczynam uroczystym korowodem przy dźwiękach poloneza , nawiązując przy tym do epopei A. Mickiewicza "Pan Tadeusz".

Strój Wodzireja!

Polonez z wodzirejem

Kolekcja moich kapeluszy pomaga mi zaakcentować klimat tańca bądź zabawy począwszy od cylindra przez kapelusz góralski, czapkę krakowską, turecki fez aż po karnawałowy kapelusz wenecki z dzwoneczkami.

Nie piję alkoholu i nigdy nie kończę zabawy przed czasem.
Gram do końca a nie do "sztywnej" punktualnej godziny.

Prowadzę również imprezy bezalkoholowe i radzę sobie świetnie na takich uroczystościach.

Moje motto:
Chcesz mieć udaną, wspaniałą imprezę? - nie musisz inwestować w "markowy" alkohol - zainwestuj
w "markowego" profesjonalnego wodzireja.

Sprzęt Wodzireja!

Sprzęt nagłaśniający

Dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym jak i oświetleniowym.
Gram na markowych odtwarzaczach takich jak: PIONEER, DENNON, RELOOP, korzystam z mikrofonów bezprzewodowych najwyższej klasy: SENNHEISER, SHURE, zestawów kolumnowych POL-AUDIO - te nazwy bronią się same, a ja podczas prowadzenia nie marnuje czasu na rumieńce wstydu za "złośliwość rzeczy martwych" bo wszystko pięknie gra i pracuje na wspólny sukces.

Razem raźniej!

Oprawa muzyczna

Nie korzystamy z pomocy zespołów muzycznych, jesteśmy w pełni samodzielni i niezawodni. Gramy każdy rodzaj muzyki od  piosenek "z przytupem" przez walce, tanga do  rock&roll-a i muzyki środka. Imprezy prowadzimy zwykle w zespołach dwuosobowych, jeden wodzirej jest odpowiedzialny za dobór muzyki a drugi za prowadzenie zabaw, choć często na parkiecie pomagamy sobie nawzajem.